Wspólnota Nazaret przy parafii św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze

Zielonogórski Koncert Uwielbienia – 26.05, parafia św. Ducha

plakat_FINAŁ1W tym roku, po raz pierwszy w naszym mieście, w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa o godz. 19.30 na placu przy parafii św. Ducha odbędzie się Koncert Uwielbienia, wzorowany na idei koncertu „Jednego Serca, Jednego Ducha”, który od roku 2003 odbywa się w Rzeszowie. Regularnie od kilku lat kolejne miasta włączają się w uwielbienie Boga organizując koncert uwielbienia właśnie w dniu „Bożego Ciała”.

Organizatorzy tego przedsięwzięcia zapraszają serdecznie nie tylko do wspólnej modlitwy uwielbienia w tym dniu, ale również wszystkich chętnych z naszej wspólnoty, którzy chcieliby się włączyć w uwielbienie poprzez śpiew w chórze towarzyszącym zespołom muzycznym. Przygotowanie do tego udziału dla wszystkich osób, które chcą i lubią śpiewać i które chciałyby zaśpiewać razem na scenie podczas Koncertu Uwielbienia odbędzie się poprzez warsztaty weekendowe, które odbędą się w terminach: 14-15/05/2016 oraz 21-22/05/2016. Warsztaty są obowiązkowe, aby nauczyć się repertuaru (12 utworów). Warsztaty odbędą się w salkach przy parafii Ducha Świętego. Zapisy obowiązkowo poprzez stronę internetową www.uwielbienie.zgora.pl, zakładka „Warsztaty Uwielbienia”, w terminie do 12.05.2016.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia, idei koncertu i organizatorów dostępnych jest na stronie: www.uwielbienie.zgora.pl.