Wspólnota Nazaret przy parafii św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze

Rekolekcje: „IDŹCIE I GŁOŚCIE: BLISKIE JUŻ JEST KRÓLESTWO NIEBIESKIE.” – 10-12.02.2017, Żary-Kunice

zary_rekolekcje-lutyZapraszamy do Szkoły Apostolstwa Miłości funkcjonującej w Domu Rekolekcyjnym w Żarach-Kunicach, na rekolekcje z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie, pt. „IDŹCIE I GŁOŚCIE: BLISKIE JUŻ JEST KRÓLESTWO NIEBIESKIE”

Czy pragniesz żyć miłością, której źródłem i siłą jest Chrystus? Czy chcesz być uczniem i świadkiem Chrystusa, jak Apostołowie z pierwszych wieków? Czy pragniesz napełnienia mocą Ducha Świętego, tak jak w Dzień Zesłania Ducha Świętego? Czy chcesz żyć autentyczną wiarą, w pełnej wolności oddać się Bogu, by Go poznać, pokochać i naśladować? Czy pragniesz rozwijać życie duchowe i chodzić w obecności Bożej?

Temat tych rekolekcji nawiązuje do Programu Duszpasterskiego Kościoła katolickiego w Polsce na rok 2017 pod hasłem „Idźcie i głoście”. Tegoroczne hasło wzywa nas chrześcijan do ewangelizacji i dlatego na tych rekolekcjach będziemy starali się rozpalić lub umocnić w sobie zapał do apostolstwa, a szerzenie królestwa Bożego na ziemi będziemy chcieli uznać za swój obowiązek.


Termin: 10-12.02.2017

Miejsce: Diecezjalny Dom Rekolekcyjny i Pomocy Charytatywnej „W Duchu Świętym”, ul. Wyzwolenia 2, Żary-Kunice

Rekolekcje prowadzą: Halina i Jacek Stroynowscy oraz ksiądz Tomasz Matyjaszczyk.

Rozpoczynamy w piątek kolacją o godz. 18.30, kończymy w niedzielę obiadem o godz. 12.30.

Zapisy e-mail: jstroynowski@wp.pl, tel. 502485527

www.domrekolekcyjnyzary.pl