Wspólnota Nazaret przy parafii św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze

Rekolekcje dla Grup Odnowy w Duchu Świętym – 21-23.04.2016 r.

W dniach 21-23 kwietnia 2016 r. w Zielonej Górze odbędą się rekolekcje dla Grup Odnowy w Duchu Świętym. Rekolekcje są  przeznaczone dla wszystkich osób uczestniczących w spotkaniach modlitewnych.

 

Rekolekcje poprowadzi Krzysztof Demczuk. Od kilkunastu lat związany ze Wspólnotami Charyzmatycznymi. Jest liderem wspólnoty charyzmatycznej „Metanoia- Eucharystyczny Płomień”. Jest zaangażowany w głoszenie Ewangelii wszystkim ludziom. Głosił w wielu Wspólnotach i Kościołach w Polsce, a także był mówcą na misji ewangelizacyjnej na Ukrainie.
Krzysztof Demczuk posiada wieloletnie doświadczenie  w prowadzeniu grup modlitewnych. W czasie rekolekcji zostaną poruszone tematy: rola lidera, budowanie relacji we wspólnocie, nowe rozpalenie do posługi, rozwiązywanie konfliktów we wspólnocie. Będzie  to czas wspólnego  stawania na modlitwie, jak również zdobycia doświadczenia.

 

Krzysztof Demczuk z wykształcenia jest pedagogiem, psychoterapeutą, specjalistą psychoterapii uzależnień, certyfikowany trener, interwent kryzysowy.
Obecnie doskonali warsztat pracy psychoterapeutycznej w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów. Doskonalił swój warsztat terapeutyczny w cyklicznych spotkaniach z terapeutami, podróżując do Francji, Hiszpanii, Anglii. Od 2000-2014 roku pracował w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Obecnie pracuje w Instytucie Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Fundacji Aplica. Szkoli psychologów, terapeutów ucząc pomocy psychologicznej. Jego pasją jest prowadzenie warsztatów, treningów związanych z rozwojem osobistym. Pracuje z liderami w ramach Szkoły Liderów, jak również indywidualnie pomagając im stawać się lepszym, bardziej kompetentnym i świadomym liderem. Ceni sobie autentyczność i prawdziwe spotkanie w relacji z drugim człowiekiem.

Informacje organizacyjne:

Termin rekolekcji: 21-23.04.2016 r.
Miejsce: Zespół Szkół Akademickich, ul.Szosa Kisielińska 18 w Zielonej Górze.
Koszt: 60 zł (koszty organizacyjne + w sobotę obiad, kawa, herbata )
Na koniec  zostanie zebrana kolekta na osoby prowadzące rekolekcje.
Mając na uwadze, że  czwartek i piątek są dniami pracującymi, w tych dniach rekolekcje będą trwały w godzinach 18-21, natomiast w sobotę w godzinach 10-18.

Dla osób spoza Zielonej Góry noclegi należy załatwić we własnym zakresie.

Wszystkich członków naszej wspólnoty, którzy pragną uczestniczyć w rekolekcjach prosimy o dokonywanie zapisów u lidera naszej wspólnoty – Joli, w terminie do 22.03.2016 r.


Posłuchaj świadectwa Krzysztofa: